‏‏‎ 86 333 6868
‏‏‎ print@reklamossfera.lt
‏‏‎ I-V 8.30 - 17.00
  • PLAČIAFORMATĖS SPAUDOS LAMINAVIMO PASLAUGOS

Laminuojame profesionaliu ruloniniu EMBLEM Easylam EXPERT 140 C laminatoriumi , įvairias spaudos medžiagas ir spaudinius iki 1400 mm pločio ir 50 m. ilgio.

 

Laminavimas – tai technologija kuria, spaudinio paviršius padengiamas atitinkamo storio apsauginės plėvelės sluoksniu. Tokiu būdu apsaugoti gaminiai lėčiau dėvisi, spauda nesibraižo bei tampa atsparesnė aplinkos poveikiui ir UV spinduliams.

 

Laminuojame įvairius spaudinius:Laminavimas

  • Reklaminė lipni plėvelė, popierius, PVC plokštė, medžiagos plastiko pagrindu, Roll up medžiaga ir kitos medžiagos. Laminatas_Reklamos sfera

Dėl specialios technologijos ir įrenginio velenų kaitinimo plėvelė prilimpa itin tolygiai ir tvirtai. Laminatas gali būti įvairių rūšių – skaidrus, matinis ar specialus laminatas, pagal poreikį ir darbų specifiką . Taip pat įrenginį galima pritaikyti ir klijavimo darbams, pagreitinant klijavimo darbus.

 

Laminuojame įvairios apimties užsakymus.


Nedidelio formato laminavimas :

 

 

Plotis Maksimalus plotis A3 / 330 mm  Maišelio storis iki  Maksimalus vokelio storis iki 250 mikronų  Produkto storis iki  Gaminio storis iki 0,8 mm

Laminatorius su intelektualiomis funkcijomis: „IQ auto run“, „IQ anti-jam“, „IQ“ maitinimas išjungtas. „IQ“ jutiklis nustato gaminį, kurį reikia sluoksniuoti, ir automatiškai nustato sau puikų laminavimo rezultatą.

A3 formatas – 1,10 € +pvm

A4 formatas – 0,80 € +pvm

A5 formatas – 0,40 € +pvm

A6 formatas – 0,50 € +pvm

A7 ir mažesni formatai – 0,35 € +pvm

Didesniems kiekiams kainos sutartinės