‏‏‎ 86 333 6868
‏‏‎ print@reklamossfera.lt
‏‏‎ I-V 8.30 - 17.00

Tapetų klijavimo patarimai:
Sienos paruošimas: siena turi būti sausa, lygaus paviršiaus. Pašalinus senus tapetus, siena jei reikia lyginama, glaistoma impregnuojama.

Klijai: naudojami klijai turi būti skirti sunkiems viniliniams, tekstiliniams tapetams, klauskite parduotuvėje konsultanto.

Klijavimo įrankiai:

  • volelis tolygiam klijų užnešimui;
  • pieštukas, markeris netinka;
  • matavimo ruletė, ilga lygi metalinė liniuotė;
  • tapetinė mentelė;
  • aštrus tvirtas peilis;
  • ilgas gulsčiukas arba svarmuo su virve;
  • tapetinis volelis pritrinimui, prispaudimui, išlyginimui arba minkšta kempinėlė ar šepetys taip pat gali būti naudojami;

 

Klijavimas: Tapetai pateikiami klientui, supjaustyti juostomis su Jūsų foto vaizdu ir su užlaidomis. Pradėkite fototapetų klijavimą nuo labiausiai matomos vietos ir pagrindinio šviesos šaltinio. Per kampus rekomenduojama klijuoti su užlaida. Klijavimą užbaigiame kampe prie durų arba už baldų, kur siūlės bus mažiausiai matomos.

Naudodami ilgą gulsčiuką, pieštuku pažymėkite vertikalią liniją, pagal kurią klijuosite pirmą juostą. Plonu sluoksniu tepame sieną ir pirmą tapetų juostą klijais, palaukiam šiek tiek pagal klijų instrukciją. Antra tapetų juosta perdenkite prieš tai priklijuota juostą, kad piešinys sutaptu. Patikrinkite tapeto juostos vertikalumą ir pilnai priklijuokite ant sienos naudodami klijavimo įrankius, lyginkite nuo juostos vidurio į kraštus. Toliau, naudodami ilgą liniuotę (arba gulsčiuką) bei aštrų peilį, pjaukite abu persidengiančius tapeto sluoksnius per centrą. Nespauskite stipriai peilio, neįpjaukite pačios sienos. Labai gilus įpjovimas sienoje gali sąlygoti tarpų atsiradimus. Atkėlus įpjautą tapetą, pašalinkite apatinę nupjautą atraižą. Naudojant tapetų klijavimo volelį ar mentelę šiek tiek suspausti abiejų juostų siūlę.Tuos pačius procesus pakartokite su likusiomis tapetų juostomis.

Pabaigus klijavimo darbus, būtina švelniai nuvalyti klijų likučius nuo tapetų, naudojant minkštą drėgną kempinėlę ar medžiagą.

Tapetų pašalinimas: Fototapetai yra itin lengvai ir greitai pašalinami. Kiekviena juosta sudrėkinama, šiek tiek palaukiama ir nulupama nuo sienos visa juosta iš karto.

Kitos rekomendacijos: Spausdinant Ekosolvent rašalais, spauda džiūsta iki 48 valandų. Tai yra būtina sąlyga pilnai rašalų polimerizacijai ir maksimaliam paviršiaus atsparumui pasiekti.

Rekomenduojama: Po klijavimo darbų, nerekomenduojama 48 valandas atidaryti langų.