‏‏‎ 86 333 6868
‏‏‎ print@reklamossfera.lt
‏‏‎ I-V 8.30 - 17.00

Bendri reikalavimai plačiaformatės spaudos failams:

Rastriniai failai: *TIFF, *JPEG ir kt. – Spalvų palėtė – 4 kanalai (CMYK), visi sluoksniai turi būti suvesti į Background. Vektoriniai failai: *EPS, *PDF ir kt. – visi objektai CMYK spalvų paletėje, šriftai kreivėse, efektai pervesti į rastrą, jei reikia ploteriuoti, tuomet kirtimo linija pažymėta kita spalva ir padarytos užlaidos. Corel draw programa nėra korektiška exportavimui, rekomenduojame ruošti failus su Adobe Photoshop ir kt.  programomis.

Rezoliucija ir mastelis:

Failams iki 3 m² – mastelis M-1:1, 200-300 dpi.

Failams iki 10 m² – mastelis M-1:1, 120-150 dpi.

Failams virš 10 m² – mastelis M-1:1, 70-100 dpi,

arba mastelis M-1:10, 300 dpi.

Failo dydis neturi viršyti 1 GB. failo dydžio.

Juoda spalva turėtų būti kompozitinė (pvz. C 60 M 60 Y 60 K 100), pilką spalvą taip pat parinkti iš viso CMYK mišinio. Nerekomenduojame naudoti mažiau nei 10 mm dydžio šriftus.Vaizdo proporcijos turi atitikti spausdinamą dydį, būtina nurodyti mastelį. Makete neturi būti jokių matomų ar nematomų objektų, išsikišančių už nurodyto vaizdo spausdinimo ribų.


Bendri reikalavimai ploteriavimui:

Ploteriavimui failai turi būti pateikti pagal šiuos reikalavimus: vektoriniai failai CDR, EPS, AI ir kt. formatais (CorelDRAW, illustrator, Inkscape ar kitos vektorinės programos) failai išsaugoti kreivėmis (Convert To Curves / create outlines)

Ploteriavimo plotis: 600 mm. ir 1346 mm ilgis iki 50 metrų. Papildomos “Opticut” ir “Turbocut” funkcijos. Naudojant optinę akį galima idealiai apipjaustyti lipdukus ar kitokią pasirinką medžiagą, spaudą – visuomet labai tiksliai ir lygiai.


PATEIKIANT UŽSAKYMĄ BŪTINA NURODYTI:

• Failo pavadinime turi būti nurodytas maketo dydis pvz: Plakatai_420x594_M1:1_cmyk_20vnt.tiff

• Realų atliekamų darbų terminą.

• Gaminio dydį išmatavimus milimetrais.

• Medžiagą ant kurios bus spausdinama.

• Užsakomų gaminių kiekį.

• Tiksliai nurodyti ir pabrėžti reikalavimus bei subtilybes jei tokie yra, kad gamybos procese nekiltų papildomų klausimų.

• failai iki 10 MB siunčiami el. paštu per užklausos formą, didesni failai iki 2 GB siunčiami per www.wetransfer.com