‏‏‎ 86 333 6868
‏‏‎ print@reklamossfera.lt
‏‏‎ I-V 8.30 - 17.00

ĮVAIRIŲ, AUKŠTOS KOKYBĖS LIPDUKŲ GAMYBA  

Pagal Jūsų poreikius pagaminsime Jums reikalingus lipdukus.

Atliekame vienetinius ir didelių tiražų užsakymus. Gaminame lipdukus skirtus lauko ir  vidaus sąlygoms, atsparius gamtos poveikiui ir UV spinduliams.

Holografiniai lipdukai, skirti prekės autoriniam apsaugojimui ar žymėjimui. Plombiniai lipdukai, skirti prekės autoriniam apsaugojimui ar žymėjimui. Termo lipdukai ant įvairių drabužių, su įmonių logotipais, ženklais ar simboliais. Termo lipdukai ant marškinėlių, sportinės aprangos ir kitų medžiaginių daiktų. Perforuoti lipdukai, skirti klijuoti ant langų, vitrinų, automobilių ar kito transporto priemonių.

darbo saugos lipdukai_Reklamos sfera

Darbo saugos lipdukai

Trafaretiniai lipdukai skirti smėliasrovės darbams. Veidrodiniai lipdukai skirti klijuoti iš vidinės stiklo pusės (veidrodinis variantas). Šviesą atspindintys ar fosforniai lipdukai, kelio ženklams ir nuorodom. Magnetiniai lipdukai, skirti naudojimui ant automobilio darbo metu. Reikalui esant lengvai nuimami ne darbo metu ir vėl užklijuojami. Automobiliniai laminuoti lipdukai, atsparūs UV spinduliams, gamtos poveikiui ir mechaniniams pažeidimams. Iškilūs polimeriniai 3D lipdukai Įmonės logotipų lipdukai, internetinių nuorodų ir ženklų lipdukai. QR kodų lipdukų gamyba ir kiti lipdukiniai gaminiai.

 

 

 

 

 

Didelis lipnių medžiagų pasirinkimas kiekvienam lipduko panaudojimo atvejui.

Konsultuojame, patariame klijavimo darbais.