‏‏‎ 86 333 6868
‏‏‎ print@reklamossfera.lt
‏‏‎ I-V 8.30 - 17.00

Rollup stendai_Reklamos sfera 
MOBILŪS ROLL UP REKLAMINIAI STENDAI

Tai mobili reklamos priemonė Jūsų parduotuvėje, prekyvietėje, ofise ar kitoje vietoje. Kompaktiškas transportavimui, atsparus smūgiams, sudedamas stendas iš aliuminio, puikiai tinka reklamai tiek Jūsų biure, tiek keliaujant parodose, prezentacijose, konferencijose, ar seminarų metu. Galimi reklaminio stendo dydžiai: nuo 600 x 2000mm, iki 2000x2500mm. Kompletuojama su montavimui skirta konstrukcija ir transportavimui skirtu dėklu. Lygus, baltas matinis paviršius nugarinė pusė neprasišviečia atsparus drėgmei, ekologiškas, kraštai nesiriečia. Spauda gaunasi sodriomis spalvomis

 

REKLAMINIAI TENTAI

Reklaminiai tentai pagal individualius reikalavimus gaminami iš PVC audinio, kuris yra atsparus aplinkos, atmosferos poveikiams. Šiuolaikinių technologijų pagalba, reklaminiai tentai yra pagaminami gerokai greičiau, nei  kiti išorinės reklamos gaminiai.Tentai spausdinami plačiaformačiuais aukštos kokybės Ekosolventiniais spausdintuvais.Labai didelio formato tentai yra klijuojami ar lydomi specialiomis priemonėmis. Standartiniai tentai gaminami su metaliniais žiedais įtempimui, žeidai sukalami kas 150 – 300 mm. pagal montavimo poreikį.

 

FOTOSIENELĖS FOTOGRAFAVIMUI

Fotosienelės

Fotosienelės

kainos skaičiuojamos individualiai pagal reikiamus išmatavimus. Tai puiki priemonė parodyti savo produktą dideliu formatu.Šios fotosienelės yra sulankstomos ir pakabinamos paprastai ir greitai. Puikiai tinka gimtadieniuose, parodose, prezentacijose, konferencijose, seminaruose fotografuojant naudojama kaip fonas fotografavimui. Dažniausiai užpildomos rėmėjų ar autorių logotipais ar ženklais. Didesniems kiekiams kainos skaičiuojamos individualiai.